EVDEKİFEN PREMİUM ÜYELERE ÖZEL TEST ARŞİVİ

EvdekiFen Premium Üyelik Nedir?

Web sitemizde yer alan testlerin her birine ayrı ayrı ücret ödeyerek satın almak yerine, premium üyemiz olarak 5, 6, 7 ve 8. Sınıf Fen Bilimleri dersi kapsamında yer alan tüm ünitelere ait yüzlerce PDF Test dokümanına ömür boyu erişim imkanına sahip olursunuz.


Nasıl Premium Üye Olurum?

Premium üye olmak için öncelikle "EvdekiFen Premium Üyelik Paketi" satın almanız gerekmektedir. Satın alma işlemi sırasında vereceğiniz e-posta adresiniz (gmail olması önerilir ) sistemimize kayıt edilir. Ödeme onayınız tarafımıza ulaştığında sistemimizden size ait olan e-posta adresine erişim izni veririz. Bu işlemin ardından EvdekiFen Premium Üyesi olursunuz ve sitedeki tüm testleri istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca indirebilirsiniz. Üyeliğiniz siz istemediğiniz sürece iptal edilmez, ömür boyu kullanabilirsiniz. Böylece her doküman için tek tek ücret ödemek ve işlem yapmak zorunda kalmazsınız.


Premium Üyelik Ücreti Ne Kadar ve Ödeme Nasıl Yapılır?

EvdekiFen'de yer alan tüm PDF Test dokümanlarına ömür boyu sınırsız erişim imkanı sunan Premium Üyelik Paketimiz kısa süreliğine 99,90 TL'dir. Ödemeler satış sistemimiz üzerinden Kredi Kartı ya da Banka Kartı aracılığıyla yapılmaktadır.


PREMİUM ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!


NOT: Premium Üyelik Paketi satın aldığınızda aşağıda tüm sınıfların tüm ünitelerine ait listelerdeki indirme linkleri aktif olacak ve üyeliğinizin başlaması ile birlikte dilediğiniz yerden her dokümanı istediğiniz sayıda ve şekilde indirebileceksiniz. 


DİKKAT! Aşağıdaki tabloda 1, 2 ve 3. Part dokümanlar ünitelere ait konu testlerini, 4. Part dokümanlar ise ünite tekrar testlerini kapsamaktadır. Her Part'ta yer alan test sayısı konudan konuya ve üniteden üniteye göre değişiklik göstermektedir. Ünitelere ait Part'lar konu sıralamasına göre düzenlenmiştir!
İletişim için bidolutest@gmail.com e-posta adresimizi kullanabilirsiniz...


full-width

PREMİUM ÜYELİK

Sitede yer alan tüm dokümanlara ömür boyu geçerli olacak şekilde yalnızca bir kez üyelik ücreti ödeyerek ulaşma imkanı tanır!